Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

Speciální nabídka
Rezervace
Příjezd
Balíček
* Please select branch

Další možnosti rezervace

Jarní znovuzrození na Chateau Herálec

19.03. - 21.06.2018

Jaro je konečně tady, mnozí z nás potřebují zrelaxovat a nabrat nové síly. Nejlépe si odpočinete a získáte novou energii právě u nás na zámku Chateau Herálec. Po návštěvě u nás budete jako znovuzrození, Vaše tělo nabude novou energii a sílu, abyste byli připraveni na každodenní výzvy.

Balíček „Jarní znovuzrození“ je ve znamení romantických procházek na čerstvém vzduchu v nádherné přírodě Vysočiny, ozdravné relaxace v zámeckém Wellness & Spa by L´Occitane a v naší restauraci Honoria, kde si pochutnáte na našem jarním menu.

BALÍČEK „JARNÍ ZNOVUZROZENÍ“ OBSAHUJE:

  • UBYTOVÁNÍ NA 2 NOCI se speciálním bonusem 3. NOCI S 50% SLEVOU!
  • WELCOME DRINK a herálecká RŮŽE pro dámu na uvítanou.
  • ZDRAVÉ SNÍDANĚ z převážně lokálních zdrojů.
  • NEOMEZENÝ VSTUP do Wellness & Spa by L’Occitane (bazén pod historickými klenbami, velká finská, bylinková finská a parní sauna, vířivka, posilovna, silencárium).
  • VÍŘIVKA ve věžičce na 40 minut jen pro Vás.
  • PODLOŽKA NA CVIČENÍ A JÓGU přímo na pokoji (ráno po probuzení si můžete zacvičit přímo ve Vašem prostorném pokoji a následovat cviky a doporučení pro cvičení s gymstickem na DVD. Nebo Vás sluníčko láká ven? Vaši podložku si vezměte s sebou a můžete si zacvičit přímo v našem zámeckém parku).
  • ZAPŮJČENÍ NORDIC WALKING HŮLEK a ZÁMECKÝCH KOL (naši fitness manažeři pro Vás připravili několik tras v okolí zámku, abyste nasáli krásy jarní Vysočinské přírody plnými doušky).
  • PRONÁJEM ZÁMECKÉHO KABRIOLETU Mercedes Benz E (1.4.2018 – 31.10.2018), pronájem je zdarma, zaplatíte pouze symbolické kilometrovné (9,-Kč/km). K romantické procházce přírodou, nebo k vyjížďce kabrioletem Vám rádi připravíme PIKNIKOVÝ KOŠ plný zámeckých dobrot. V případě zájmu prosím kontaktujte recepci.
  • SPECIÁLNÍ ZÁMECKÉ PILLOW MENU – víme, jak důležité je dobře spát, a proto jsme pro Váš dokonalý odpočinek a komfortní spánek pečlivě připravili jedinečné pillow menu, které Vám nabízí dokonalý požitek z každé noci strávené na našem zámku.

V CENĚ VÁŠEHO POBYTU JSOU ZDARMA ZAHRNUTY I TYTO SLUŽBY:
Mísa ovoce na pokoji, Wi-Fi internet, kosmetika L’OCCITANE, výběr DVD, využití golfového trenažéru, zámecká kniha zážitků se širokou nabídkou volnočasových aktivit a zapůjčení sportovních potřeb.

Pro umocnění skvělého zážitku z pobytu na zámku Chateau Herálec vřele doporučujeme vyzkoušet i naše nové SPA PROCEDURY A ZKRÁŠLUJÍCÍ RITUÁLY od značky L’OCCITANE.

„Opojný zážitek z relaxačních spa procedur a zkrášlujících rituálů značky L’OCCITANE v luxusním prostředí zámeckých spa je něco, co se nedá popsat, ale musí se zažít!“

CENA ZA VÝŠE UVEDENÝ POBYTOVÝ BALÍČEK NA 2 NOCI  + speciální 50% cenový bonus na 3. noc*:

Apartmán / pokoj 1 osoba 2 osoby 3 osoby
STANDARD DOUBLE ROOM  9 500 Kč + *2 375 Kč 11 700 Kč + *2 925 Kč
LUXURY DOUBLE ROOM 11 700 Kč + *2 925 Kč 13 900 Kč + *3 475 Kč
GRANDE LUXURY SUITE 13 900 Kč + *3 475 Kč 17 900 Kč + *4 475 Kč
GRANDE LUXURY SUITE FAMILY 13 900 Kč + *3 475 Kč 17 900 Kč + *4 475 Kč 21 900 Kč + *5 475 Kč
KING’S & PRESIDENTIAL SUITE 29 900 Kč + *7 475 Kč 35 100 Kč + *8 775 Kč

 

Hotel si vyhrazuje právo nepřijmout rezervaci v termínech uzavřených pro speciální nabídky.

Tato webová stránka používá pro účely poskytování služeb soubory cookie. Používáním stránky vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookie. Více informací.